Dojedź do nas z Karczewa,
Otwocka i Wawra
Strumienie

Drodzy Rodzice!

Rodziców zainteresowanych zapisaniem swojego dziecka do Przedszkola STRUMIENIE w Józefowie prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczny: 506 032 046.

Dołącz do nas - Proces rekrutacji

Złożenie wniosku

Na postawie przesłanego wniosku umówimy Państwa na spotkanie . Jeden wniosek dotyczy jednego dziecka. W przypadku, gdy Rodzice starają się o przyjęcie do placówek większej ilości dzieci, należy przesłać odpowiednią ilość wniosków.

Rozmowa

Po otrzymaniu wniosku/wniosków, umawiamy z Rodziną termin spotkania. W spotkaniu uczestniczą oboje rodzice oraz przedstawiciel określonej placówki.

Podpisanie dokumentów

Proces przyjęcia dziecka do placówki Stowarzyszenia STERNIK kończy się wraz z podpisaniem umowy o naukę i dopełnieniem wszelkich formalności pomiędzy rodziną a Stowarzyszeniem oraz pomiędzy rodziną a określoną placówką.

Chętnie też przyjmujemy gości! W związku z tym zapraszamy w każdą środę w godzinach 9.00-11.00,  rodziców  razem z dziećmi  na zajęcia otwarte z możliwością obejrzenia przedszkola, konsultacji z nauczycielkami prowadzącymi zajęcia oraz dyrektorem przedszkola.

Zapisy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 398 08 10.

CO WYRÓŻNIA PRZEDSZKOLE STRUMIENIE?

• nowatorski program wczesnej stymulacji i psychomotoryki,
  • przemyślana ścieżka edukacyjna z tematem wiodącym na każdy tydzień,
  • wypracowany program wychowawczy i edukacyjny - zajęcia polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze oraz język angielski,
  • codziennie zajęcia z języka angielskiego oraz rytmiki,
  • pełna i systematyczna informacja na temat dziecka (spotkania z opiekunem, posumowania pracy nad nawykami i zachowaniem dziecka),
  • doświadczona kadra nauczycieli wychowawców -  najlepsi, regularnie szkoleni specjaliści
  • opieka psychologa, logopedy, pielęgniarki i dietetyka. Systematyczna diagnoza potrzeb dzieci,
  • wyjątkowe zajęcia dodatkowe - PKS, czyli Przedszkolny Klub Sportowy – szermierka, balet, piłka nożna i szachy, taniec nowoczesny oraz jęz. francuski.
  • własna kuchnia, warsztaty kulinarne
  • ponad 10 lat doświadczeń własnych i współpraca z doświadczonymi bliźniaczymi placówkami w Europie,

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE:

CZESNE
 (miesięczna opłata za przedszkole

995 PLN - grupy trzylatków, czterolatków i pięciolatków

WPISOWE
(jednorazowa opłata wstępna)

1000 PLN – za jedno dziecko na cały etap przedszkolny

Uwaga! Rodzice, którzy zdecydują się do 30 kwietnia br. posłać dziecko do naszego przedszkola otrzymają miesiąc edukacji i wpisowe gratis.

ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI - dowiedz się więcej!!!

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU STRUMIENIE - dowiedz się więcej!!!

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU STRUMIENIE W KAŻDĄ ŚRODĘ !!!!!